Mons

1. Blankenberge - RC Lauwe 1-2

2. Oostnieuwkerke - Vlamertinge 2-1

3. WS Lauwe - Kortemark 1-1 (tab : 4-3)

4. Templeuvois - Zwevezele 0-3

5. Wingene - Wielsbeke 1-0

6. Adegem - Lendelede 0-0 (tab : 5-4)

7. Wevelgem - Meulebeke 9-3

8. Wervik - Boezinge 1-1 (tab : 7-6)

9. Deerlijk - Pittem 5-0

10. FC Tournai - Ploegsteert 5-0

11. Havinnes - Torhout 1-2

12. Oostduinkerke - Jong Zulte 1-3

13. Oostkamp - RC Waregem 0-0 (tab : 4-5)

14. Dadizele - Aalter 2-4

15. Merelbeke - Bottelare 10-0

16. Lebbeke - Berlare 3-0

17. Mariekerke - Wolvertem-Merchtem 1-2

18. Stekene - Sottegem 0-0 (tab : 7-6)

19. Melsele - Bodegem Kapelle United 1-0

20. Appelterre - Zelzate 2-3

21. Jong Lede - Elene-Grotenberge 1-2

22. KVV Ardennen - Latem 2-0

23. Bornem - HO Kalken 1-2

24. Heusden - Ninove 1-3

25. Opwijk - Lochristi 0-7

26. Munkzwalm - Kobbegem 1-2

27. Dendermonde - Oudenhove 4-2

28. Wetteren - Drongen 5-1

29. Zele - Bambrugge 1-2

30. Frameries - Vossem 4-1

31. CS Brainois - Auderghem 6-2

32. Léopold FC - Maurage 2-0

33. Le Roeulx - Colfontaine 2-0

34. Symphorinois - Berchem 1-3

35. Stockel - Rhodienne 1-1 (tab : 3-1)

36. Hoeilaart - Lasne-Ohain 3-0

37. Paturages - Stade Brainois 0-1

38. Beloeil - Ostiches-Ath 3-3 (tab : 2-3)

39. Wavre - Lembeek 2-0

40. Soignies - Huldenberg 1-1 (tab : 3-4)

41. Waterloo - FCM Uccle 4-2

42. Peruwelz - Albert Quevy-Mons 1-2

43. Kosova - Pepingen-Halle 0-0 (tab : 3-5)

44. Houdinois - Manageoise 1-0

45. Chastre - Villers La Ville 1-4

46. Grand-Leez - RFC de Gilly 2-0

47. Binchoise - Wépionnais 1-2

48. Flavion - Namur 1-10

49. Monceau - Ligny 2-0

50. Tirlemont - Pont-A-Celles Buzet 2-0

51. Rhisnois - Gosselies 0-0 (tab : 5-3)

52. Aischoise - Loyers 1-1 (tab : 4-5)

53. Bierbeek - Warnant 1-1 (tab : 4-1)

54. Floreffe - Nismes 3-2

55. Huppaytoise - Taminoise 1-6

56. Molignée - Anderlues 1-1

57. Pesche - Givry 0-1

58. Nothomb-Post - Longlier 0-4

59. Ethe - Hautes Fagnes 5-1

60. Mormont - Habay-La-Neuve 2-1

61. Weywertz - Meix-Dt-Virton 1-0

62. Sartoise - Oppagne-Wéris 1-0

63. Champlonaise - US D’Erezée 3-0

64. Melreux-Hotton - St-Louis-Saint-Leger 0-1

65. Bullingen - Longlier B 1-0

66. Marloie - Honsfelder 3-1

67. Rochfortoise Jemelle - Rossignol 2-0

68. Onhaye - Rochois 3-0

69. Chevetogne - Condruzien 2-1

70. Stokay-Warfusée - FC De Trooz 7-0

71. Herenelderen - Soiron 5-0 (Fft)

72. Schoonbeek-Beverst - Vervietoise 12-0

73. Bressoux - Verlaine 1-5

74. Aywaille - Bregel 4-3

75. FCB Sprimont - RFC Huy 3-1

76. FCB Sprimont B - Aubel 1-3

77. Huccorgne - Zepperen-Brustem 0-6

78. Heusy Rouheid - Boorsem 1-0

79. La Calamine - Franchimontois 4-1

80. Richelle - UCE de Liège 11-1 (tab : 2-3)

81. Termien - Harzé 10-0

82. As-Niel United - Bilzerse Waltwilder 0-1

83. Pontisse Cité - Wellen 0-4

84. Herstal - Daring Huvo Jeuk 1-2

85. Helson-Helchteren - Lentezon Beerse 6-0

86. Hamont - Groen Star Beek 0-3

87. Hechtel - Opitter 3-0

88. St-Dymphna Geel - Halen 4-3

89. Paal - Sint-Lenaarts 0-4

90. Witgoor Dessel - Beringen 2-2

91. Diest - Rauw 6-0

92. De Kempen - Berg en Dal 3-0

93. Esperanza Pelt - Lille 0-0 (tab : 5-6)

94. Wezel - Zwaluwen Olmen 3-3

95. Gestel - Herentals 1-2

96. Herk-De-Stad - Zwarte Leeuw 0-4

97. Leopoldsburg - Herkol Neerpelt 0-1

98. Ekeren - Melsbroek 0-3

99. Schriek - Retie 0-0 (tab : 4-2)

100. Kontich - Putte 2-1

101. Tildonk - Kampenhout 0-5

102. RC Malines - Bouwel 3-0

103. Nijlen - Rapid Leest 3-1

104. Woluwe-Zaventem - Berlaar-Heikant 3-1

105. Sterrebeek - Ternesse Wommelgem 0-4

106. Stade Everois - Lyra 2-5

107. Houtvenne - Sint-Agatha-Berchem 10-0

108. Veltem - BX Brussels 0-2

109. Tremelo - Ganshoren 0-5

110. FSI Berchem - Aarschot 0-1

111. ‘s Gravenwezel-Schilde - Jette 2-0

112. Grimbergen - Betekom 0-4

Deuxième tour Week-end prochain

113. Aalter - Waterloo

114. Ethe - Entente Acren Lessines

115. Marloie - Pepingen-Halle

116. La Calamine - BX Brussels

117. RC Malines - Herkol Neerpelt

118. Lille - Hades Hasselt

119. Bilzerse Waltwilder - Grand-Leez

120. Daring Huvo Jeuk - Zwarte Leeuw

121. St-Eloois-Winkel - Sartoise

122. URSL Visé - Wevelgem

123. Namur - 94

124. Couvin-Mariembourg - Frameries

125. Wavre - Melsbroek

126. Weywertz - Ostiches-Ath

127. Solières Sport - Rhisnois

128. Sp. St-Nicolas - Chevetogne

129. Ol. Wijgmaal - Lyra

130. Kobbegem - Jong Zulte

131. Albert Quevy-Mons - Verlaine

132. Adegem - Lochristi

133. Sp. Hasselt - Hoeilaart

134. Heusy Rouheid - Woluwe-Zaventem

135. RUW Ciney - Stokay-Warfusée

136. US Rebecquoise - FC Tournai

137. Cappellen FC - FCB Sprimont

138. Givry - Stekene

139. Lebbeke - Diegem Sport

140. SCT Menin - Dendermonde

141. Aywaille - Merelbeke

142. Monceau - RAAL La Louvière

143. Le Roeulx - Stade Waremmien

144. Aubel - Schoonbeek-Beverst

145. Berchem - Wolvertem-Merchtem

146. Bullingen - Zepperen-Brustem

147. Champlonaise - 90

148. FC Duffel - 56

149. Wetteren - La Louvière-Centre

150. Floreffe - KSV Temse

151. FC Tilleur - Loyers

152. Stockel - RW Walhain

153. ‘s Gravenwezel-Schilde - SC Dikkelvenne

154. City Pirates Anvers - Huldenberg

155. Houtvenne - Aarschot

156. UCE de Liège - St-Dymphna Geel

157. Spouwen-Mopertingen - Torhout

158. Heur-Tongres - Kampenhout

159. Wingene - Taminoise

160. Ganshoren - Bocholter VV

161. VK Westhoek - Zwevezele

162. VV Vosselaar - RC Waregem

163. Groen Star Beek - RC Gand

164. Tempo Overijse - Hechtel

165. Herenelderen - Elene-Grotenberge

166. Longlier - Léopold FC

167. Betekom - Houdinois

168. Ninove - Olsa Brakel

169. Hoogstraten VV - Bierbeek

170. Francs Borains - CS Brainois

171. Wervik - Wépionnais

172. Herentals - RFC Meux

173. HO Kalken - De Kempen

174. Vigor W. Hamme - Mormont

175. Londerzeel SK - Termien

176. Woluwe-Zaventem - RC Lauwe

177. Wellen - Diest

178. Entente Durbuy - Bambrugge

179. Rochfortoise Jemelle - SK Renaix

180. Schriek - Olympic Charleroi

181. Helson-Helchteren - Ternesse Wommelgem

182. St-Louis-Saint-Leger - Zelzate

183. Stade Brainois - Onhaye

184. RC Hamoir - Deerlijk

185. FC Eppegem - KVV Ardennen

186. Tirlemont - MU Izegem-Ingelmunster

187. FC Gullegem - Melsele

188. Sint-Lenaarts - Sparta Petegem

189. Villers La Ville - FC Turnhout

190. RC Harelbeke - Oostnieuwkerke

191. WS Lauwe - Berchem Sport

192. Patro Eisden Maasmech. - Kontich