Football Anvers - Messieurs - Derde Prov. A

votre sélection

Samedi 10 octobre 2020
19:30 Dosko 1 - 4 Beekhoek Comparer
19:30 Meer Oosthoven Comparer
19:30 Exc. Essen 2 - 4 Kasterlee Comparer
19:30 Nieuwmoer De Kempen Comparer
Dimanche 11 octobre 2020
15:00 Poederlee 3 - 3 Flandria Comparer
15:00 Poppel 3 - 2 Achterbroek Comparer
15:00 St.-Jozef Wortel Comparer
15:00 White Star 4 - 3 Gooreind Comparer

Classement au 11/10/2020

Général
Pts Jou. Gag. Per. Nuls Pou. Con. Diff.
1. Wortel 12 4 4 0 0 12 2 +10
2. White Star 12 5 4 1 0 18 7 +11
3. Poederlee 11 5 3 0 2 15 7 +8
4. Kasterlee 9 5 3 2 0 12 9 +3
5. Poppel 9 5 3 2 0 9 8 +1
6. Exc. Essen 8 5 2 1 2 15 12 +3
7. St.-Jozef 7 4 2 1 1 6 6 0
8. Achterbroek 7 5 2 2 1 9 10 -1
9. Beekhoek 7 5 2 2 1 10 12 -2
10. Flandria 5 5 1 2 2 6 8 -2
11. De Kempen 4 4 1 2 1 6 8 -2
11. Meer 4 4 1 2 1 6 8 -2
13. Nieuwmoer 3 4 0 1 3 12 13 -1
14. Gooreind 3 5 1 4 0 7 12 -5
15. Oosthoven 1 4 0 3 1 4 13 -9
16. Dosko 1 5 0 4 1 4 16 -12
Domicile
Pts Jou. Gag. Per. Nuls Pou. Con. Diff.
1. Wortel 9 3 3 0 0 7 1 +6
1. White Star 9 3 3 0 0 10 4 +6
3. Poederlee 7 3 2 0 1 10 3 +7
4. Poppel 6 3 2 1 0 6 6 0
5. Exc. Essen 4 3 1 1 1 11 10 +1
5. St.-Jozef 4 2 1 0 1 4 3 +1
5. Achterbroek 4 2 1 0 1 5 2 +3
5. Beekhoek 4 2 1 0 1 5 4 +1
5. De Kempen 4 2 1 0 1 3 1 +2
5. Meer 4 3 1 1 1 4 5 -1
11. Kasterlee 3 1 1 0 0 3 1 +2
11. Flandria 3 2 1 1 0 2 3 -1
13. Dosko 1 2 0 1 1 4 7 -3
14. Nieuwmoer 0 1 0 1 0 2 3 -1
14. Gooreind 0 3 0 3 0 2 8 -6
14. Oosthoven 0 2 0 2 0 2 10 -8
Extérieur
Pts Jou. Gag. Per. Nuls Pou. Con. Diff.
1. Kasterlee 6 4 2 2 0 9 8 +1
2. Poederlee 4 2 1 0 1 5 4 +1
2. Exc. Essen 4 2 1 0 1 4 2 +2
4. Wortel 3 1 1 0 0 5 1 +4
4. White Star 3 2 1 1 0 8 3 +5
4. Poppel 3 2 1 1 0 3 2 +1
4. St.-Jozef 3 2 1 1 0 2 3 -1
4. Achterbroek 3 3 1 2 0 4 8 -4
4. Beekhoek 3 3 1 2 0 5 8 -3
4. Nieuwmoer 3 3 0 0 3 10 10 0
4. Gooreind 3 2 1 1 0 5 4 +1
12. Flandria 2 3 0 1 2 4 5 -1
13. Oosthoven 1 2 0 1 1 2 3 -1
14. De Kempen 0 2 0 2 0 3 7 -4
14. Meer 0 1 0 1 0 2 3 -1
14. Dosko 0 3 0 3 0 0 9 -9
Classement J-5
Pts Jou. Gag. Per. Nuls Pou. Con. Diff.
1. Wortel 12 4 4 0 0 12 2 +10
1. White Star 12 5 4 1 0 18 7 +11
3. Poederlee 11 5 3 0 2 15 7 +8
4. Kasterlee 9 5 3 2 0 12 9 +3
4. Poppel 9 5 3 2 0 9 8 +1
6. Exc. Essen 8 5 2 1 2 15 12 +3
7. St.-Jozef 7 4 2 1 1 6 6 0
7. Achterbroek 7 5 2 2 1 9 10 -1
7. Beekhoek 7 5 2 2 1 10 12 -2
10. Flandria 5 5 1 2 2 6 8 -2
11. De Kempen 4 4 1 2 1 6 8 -2
11. Meer 4 4 1 2 1 6 8 -2
13. Nieuwmoer 3 4 0 1 3 12 13 -1
13. Gooreind 3 5 1 4 0 7 12 -5
15. Oosthoven 1 4 0 3 1 4 13 -9
15. Dosko 1 5 0 4 1 4 16 -12
Classement J-10
Pts Jou. Gag. Per. Nuls Pou. Con. Diff.
1. Wortel 12 4 4 0 0 12 2 +10
2. White Star 12 5 4 1 0 18 7 +11
3. Poederlee 11 5 3 0 2 15 7 +8
4. Kasterlee 9 5 3 2 0 12 9 +3
5. Poppel 9 5 3 2 0 9 8 +1
6. Exc. Essen 8 5 2 1 2 15 12 +3
7. St.-Jozef 7 4 2 1 1 6 6 0
8. Achterbroek 7 5 2 2 1 9 10 -1
9. Beekhoek 7 5 2 2 1 10 12 -2
10. Flandria 5 5 1 2 2 6 8 -2
11. De Kempen 4 4 1 2 1 6 8 -2
11. Meer 4 4 1 2 1 6 8 -2
13. Nieuwmoer 3 4 0 1 3 12 13 -1
14. Gooreind 3 5 1 4 0 7 12 -5
15. Oosthoven 1 4 0 3 1 4 13 -9
16. Dosko 1 5 0 4 1 4 16 -12

Fil info